Digigraphie® prestiż i gwarancja jakości uznana na rynku sztuki i fotografii kolekcjonerskiej.

 

 

Czym jest Digigraphie®?

- Digigraphie® to rewolucyjna technologia firmy Epson, lidera w świecie przetwarzania obrazu.
- Dzięki dedykowanym drukarkom, podłożom i tuszom uzyskuje się szeroką przestrzeń barwną fotografii.
- Każda kolejna kopia fotografii z serii pozostaje wierna oryginałowi.
- gwarancja precyzyjnego odwzorowanie barw i najdrobniejszych szczegółów.
- Digigraphie® to synonim absolutnej jakości, powtarzalności i niespotykanej trwałości.
- Fotografie w standardzie Digigraphie® zachowają jakość kolorystyczną ponad 70 lat!

 

 

Technologia

Technologia Digigraphie® firmy Epson zapewnia najwyższe standardy w cyfrowej reprodukcji sztuki, gwarantujące nadzwyczajną jakość i wytrzymałość druku. Umożliwia tworzenie lub reprodukowanie dzieł sztuki w niewielkich seriach, którymi będą się szczycić ich nabywcy. Digigraphie® to wyznacznik doskonałości oparty na dokładnych kryteriach i rządzący się surowymi zasadami, co pozwala na zwiększenie wartości repliki cyfrowej poprzez otrzymanie i zastosowanie znaku jakości Digigraphie® Collection.

 

 

Galerie i muzea

Technologia Digigraphie® firmy Epson otwiera nowe perspektywy przed galeriami. Każdy fotografia wydrukowana w standardzie Digigraphie® jest oryginalnym dziełem, numerowanym i podpisanym, dzięki temu galerie mogą poszerzyć działalność i sprzedawać limitowane serie szczególnie wartościowych fotografii z kolekcji artystów.

Digigraphie® zdobywa coraz większą sympatię muzeów z całej Europy. Zarówno prywatne, jak i publiczne placówki zaczęły oferować zwiedzającym możliwość nabycia doskonałej jakości cyfrowych kopii dzieł fotograficznych. Technologia Digigraphie® firmy Epson pozwala więc zwiedzającym wejść w posiadanie wyjątkowych, trwałych fotografii. To niesamowita okazja do wprowadzenia dziedzictwa artystycznego do domów. Kolekcje Digigraphie® Collection doskonale sprawdzają się podczas wystaw stałych i tymczasowych.

 

 

Podsumowując:

Dzięki Digigraphie® świat sztuki zyskał rozpoznawalny symbol zapewniający najwyższy standard cyfrowej reprodukcji prac artystycznych.  Digigraphie®  zapewnia poczucie bezpieczeństwa i wiarygodność na miarę oczekiwań: artystów, muzeów, galerii i nabywców limitowanych edycji. Technologia Digigraphie® stworzona przez firmę Epson zapewnia najwyższe standardy reprodukcji sztuki gwarantując: jakość, trwałość i powtarzalność. Takimi kryteriami oceniany jest wydruk cyfrowy przez specjalistów i recenzentów z rynku sztuki, muzeów oraz kolekcjonerów.

Marka i symbol Digigraphie® to połączenie technologii druku z wybranym podłożem. Uzyskanie statusu wydruku w ramach programu Digigraphie®, zależy od podłoża i rodzaju stosowanego atramentu. Nośnikiem pracy artystycznej są różnego rodzaju papiery bezkwasowe marki: Epson, Canson i Hahnemuhle, które w zależności od struktury papieru jego barwy i tekstury, podkreślają wyrazistość pracy artystycznej.

Do programu Digigraphie® zostały dopuszczone tylko te podłoża, które spełniają wymagania pod kątem trwałości i jakości, czego dowodem są certyfikaty żywotności wystawione przez niezależny światowej sławy instytut zajmujący się badaniami trwałości na potrzeby rynku sztuki. Każde podłoże zostało opatrzone gwarancją jakości i spełnia surowe normy. W zależności od rodzaju ekspozycji i formy oprawy trwałość wydruków wynosi nawet 70 lat i więcej.

Technologia druku opracowana przez specjalistów z Epson specjalnie na potrzeby Digigraphie®, została tak dopracowana by zagwarantować doskonałą reprodukcję kolorów, a wysoka rozdzielczość druku zapewnia znakomite odwzorowanie detali, co sprawia, iż kopia jest wierna oryginałowi.

Pojawienie się w pracach artystycznych znaku Digigraphie®, to wyznacznik jakości i potwierdzenie autentyczności pochodzenia dzieła. Technologia druku Epson pozwala na kontrolowanie jakości i liczby dzieł. Technologia Digigraphie® firmy Epson uniemożliwia splagiatowanie, gdyż każda kopia jest numerowana, opatrzona stemplem wypukłym i mokrym, hologramem i podpisem Artysty. Każdy wydruk to część niewielkiej serii. Znak kolekcji Digigraphie® przyciąga muzea z całej Europy. To niesamowita okazja do wprowadzenia dziedzictwa artystycznego do domów. 

 

 

 

 

 

Joomla templates by a4joomla